NOSTALGIJA DEVEDESETIH: Ekipa sjajne serije “Melroce place” opet zajedno!

Serija “Melrose Place” bila je ultimativni hit devedesetih. Bilo je to vrijeme kada su ulice bile puste kada bi se na TV-u prikazivala serija. Glumica Daphne Zuniga probudila je nostalgiju fanovima objavivši fotografiju s ekipom serije čak 20 godina nakon što se završilo njeno emitiranje.

“Naletjela sam na neke prijatelje u New Yorku” napisala je glumica ispod fotografije, uz hashtag “zauvijek prijatelji”.

https://www.instagram.com/p/B5Vba5yhF7m/

 

Na fotografiji su pored Dafne – Jane (Josie Bissett), Sydney (Laura Leighton),  Matt (Doug Savant),  Billy (Andrew Shue) i Alison (Courtney Thorne-Smith).

Ne treba napominjati kako su fanovi bili oduševljeni: “Presretan sam što vas vidim zajedno”, “Ovo je odlično, obožavao sam tu seriju”, “Okupljate se ponovno?”

Serija se emitirala sedam godina i pratila je drame mlade ekipe koja je živjela u kompleksu stanova “Melroce Place” u Holywoodu.

S.M

Foto: Instagram

Portal na hrvatskom i BiH jeziku.

Povezane vijesti

Povezane vijesti