HALID BEŠLIĆ ZA BIH MEDIJE: TREBA ZAUSTAVITI SELIDBU MLADIH

RelatedPosts

Halid Bešlić otkrio je karte Nezavisnim novinama i iznio kako sada nastupa manje, jednom u tjednu i očekuje izlazak novog albuma u drugom mjesecu. “U novoj godini želim svima na prvom mjestu, zdravlje, ali i da se standard podigne, da bolje živimo i da omladina ne ide sa ovih prostora.” , rekao je Bešlić koji je zadovoljan 2019. godinom. “Pa, jesam. Na zdravstvenom planu je išlo nabolje, a na poslovnom je standardno – imam stvarno sreću da radim jako dobro i da sam tražen kao da sam tek na početku karijere, mada sam pri njenom kraju, faktički. Ušao sam u zalaznu fazu, ali ide dobro.” 
Istakao je da je najveći samokritičar i potrebno je sebi biti dobar. Da je u nekim stvarima mogao i bolje da voli pomagati ljude i da vidi kada god pomaže kako ide bolje: “Baci niz vodu, vratiće ti se uz vodu. Tako kaže narodna izreka. Mogu vam reći da sam se uvjerio da se nafaka uvijek vrati. To sam doživio. Kada nekom date nešto, to vam se vrati na neki drugi način. Kada ste stisnute ruke, odmah osjetite da nešto ne štima, ne ide.”
“Ja sam obišao cijeli svijet. Kao dječak otišao sam sa Romanije i ostao sam je željan. Ja sam ljubitelj ovih rječica, rijeka, šuma, ove naše prirode koju je Bog stvorio i koja je jedna od najljepših u Evropi. Ali, Boga mi, cijela Bosna je lijepa, od Une, do Drine, pa do mora.”
Imperij tim

Related Posts

Related Posts