Zlatan Ibrahimović pokazao da je i u 45. godini još uvijek u vrhunskoj formi

Zlatan Ibrahimović ovih dana boravi u Dubaiju, gdje je još jednom pokazao da ni godine ni odmor ne mogu umanjiti njegovu nogometnu magiju.

Nogometna legenda trenutno uživa na jednoj od poznatih plaža ispred luksuznog hotela Burj Al Arab, ali ni tamo nije odolio lopti. Na snimci koju je objavio na društvenim mrežama, Ibrahimović izvodi freestyle trikove, žonglira loptom s lakoćom, a u jednom trenutku izvodi i atraktivan škarasti udarac, podižući oblak pijeska i oduševljenje prisutnih.

RelatedPosts

Sve to uradio je bos, u sportskim hlačicama, uz more i prepoznatljivu siluetu Burj Al Araba u pozadini.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Zlatan Ibrahimović (@zlatan)

Iako je aktivnu igračku karijeru završio, 44-godišnji Zlatan očito nije izgubio ni snagu, ni formu, ali ni tehniku po kojoj je godinama bio prepoznatljiv u najvećim evropskim klubovima. Njegove akrobacije na plaži još su jedan podsjetnik zašto ga mnogi smatraju jednim od najspektakularnijih napadača u historiji nogometa.

Dubai je već godinama omiljena destinacija svjetskih zvijezda, a Ibrahimovićev odmor potvrđuje da i izvan stadiona ostaje vjeran svom stilu – samouvjeren, atraktivan i uvijek u centru pažnje. Fanovima je i u ležernom izdanju još jednom dao do znanja da je nogomet za njega mnogo više od posla – to je način života.

H.B., Foto: Instagram

Related Posts

Related Posts