Legendarni glumački duo iz serije „Sulejman Veličanstveni“, Halit Ergenç i Meryem Uzerli, ponovno su se našli zajedno na setu novog filmskog projekta, što je izazvalo ogromno uzbuđenje među fanovima širom regije. Nakon 15 godina od početka kultne serije koja ih je učinila svjetskim zvijezdama, Ergenç i Uzerli sreli su se na snimanju filma „İmroz’da Bahar“.
Prve fotografije s filma pokazuju toplu i emotivnu atmosferu, prepunu osmijeha i sjećanja na dane kada su zajedno osvajali male ekrane. Film donosi priču o sudbini, drugim šansama i ljubavi koja pronalazi put nazad, a mnogi već vjeruju da će upravo kemija između Halita Ergença i Meryem Uzerli biti njegov najjači adut.
Njihov susret na setu dočekan je s velikim oduševljenjem, jer fanovi već dugo nestrpljivo iščekuju bilo kakav zajednički projekt ove dvoje glumaca.
Serija „Sulejman Veličanstveni“ obilježila je jednu eru televizije i učinila ih globalnim zvijezdama, a njihova hemija i dalje se smatra jednom od najjačih u povijesti turskih serija. Zaviriti iza kulisa novog filma znači svjedočiti povratku emocija koje su generacije gledatelja povezivale s likovima Sulejmana i Hurem.
Mnogi već nagađaju da bi ovaj projekt mogao postati jedno od najznačajnijih filmskih iznenađenja naredne godine.
H.B., Foto: Facebook




















