Naime, ona je na svoj story postavila video u zagrebačkom salonu vjenčanica gdje je isprobavala jednu od haljina. Njeni fanovi počeli su spekulisati da li je na pomolu druga svadba, ali je ona to demantovala.U opisu storyja napisala je: “Savršena haljina za sutrašnji shooting”. Time je potvrdila da je vjenčanicu ipak obukla samo za potrebe profesionalnog fotografisanja.
View this post on Instagram
Podsjećamo, Ana Rucner bila je u braku sa pjevačem Vladom Kalemberom sa kojim je dobila sina Darijana. Njihov razvod dogodio se 2014. godine, ali su ostali u dobrim odnosima.
Od 2020. godine violončelistica je u vezi sa muzičarem Markom Duvnjakom. U zajedničkom intervjuu za Story početkom ove godine otkrili su da svoju vezu čuvaju daleko od očiju javnosti.
H.B., Foto: Instagram












