Jennifer Lopez i Ben Affleck obnovili odnos: Bivši ljubavnici se ne odvajaju!

Nakon što je tek raskinula zaruke sa bivšom zvijezdom bejzbola, Jennifer Lopez bacila se u naručje svojem nekadašnjem dečku i bivšem zaručniku Benu Afflecku.

Ovaj par javnosti je poznat već godinama, a mnogi još uvijek nisu preboljeli njihov raskid iako se on desio davne 2004. godine.

RelatedPosts

Ipak, sudeći po novim fotografijama, svojoj su ljubavi odlučili pružiti još jednu šansu.

Zgodnog Bena, fotografi su u posljednjih nekoliko dana već par puta uhvatili ispred pjevačicinog doma, a snimljeni su i skupa u automobilu.

Par se upoznao 2001. godine na snimanju filma “Gigli”. Počeli su se zabavljati, da bi se godinu poslije zaručili, no 2004. raskinuli su zaruke.

Nakon raskida, Ben se vjenčao s glumicom Jennifer Garner s kojom ima troje djece, a u braku su bili sve do 2018. godine. S druge strane, Jennifer se poslije Afflecka udala za Marca Anthonyja s kojim je dobila blizance, a od kojeg se razvela 2013. godine.

Iako su oboje do nedavno bili u vezama, a Jennifer je čak bila i zaručena sa Alexom Rodriguezom, trenutno su oboje sami, a čini se da su svoju slobodu i slobodno vrijeme odlučili pokloniti jedno drugom.

Ipak, stara se ljubav ne zaboravlja tako lako..

 

Ilma B., foto: Instagram

 

Related Posts

Related Posts