Megan Fox na IG-u: Tangice, čarape i marihuana štikle – reakcije eksplodirale, uključujući bivšeg zaručnika

Megan Fox (39) vratila se na Instagram u velikom stilu nakon mjeseci odsutnosti (obrisala je cijeli profil krajem 2024./početkom 2025., nakon rođenja kćerke Sage Blade u martu 2025.) – i to s pravim “thirst trap” objavama koje su već prikupile preko 3 milijuna lajkova u samo dan-dva (3. mart 2026.)!

 

RelatedPosts

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Megan Fox (@meganfox)

U postu (koji je sada jedini na njezinom profilu @meganfox) pozira u ultra-seksi all-black looku: crna uska majica (ili corset-style top), crne tangice (thong), thigh-high čarape s podvezicama, crni choker s šiljcima i – highlight – platform štikle (Demi Weed modeli od Dolls Kill, oko 57 USD) ukrašene listovima marihuane (cannabis leaves graphics na peti i stranama). Fotke su iz recentnog photoshoota (fotografkinja Cibelle Levi), uključujući i kratki video iz snimanja – sve u bijelom studiju, s fokusom na figure i samouvjerenost.

Caption: “everything is more beautiful because we are doomed” (ili “Sve je ljepše jer smo osuđeni na propast” – filozofski i pomalo mračno-seksi vibe). Na Stories je dodala: “I’m alive, new pics just dropped” – jasna poruka da je živa i spremna za povratak.

Ovo je njezin prvi veliki post nakon pauze – očito želi podsjetiti svijet da je i dalje ikona seksi stila i samopouzdanja. Mediji (Page Six, TMZ, People, Fox News) već su poludjeli za tim, naslovi idu u stilu “Megan Fox zaboravila hlače” ili “MGK flertuje u komentarima”.

H.B., Foto: Instagram

Related Posts

Related Posts