Lijepa Meryem Uzerli, koja je šarmirala domaću javnost ulogom fatalne Hurem u seriji „Sulejman Veličanstveni“ sve je aktivnija na društvenim mrežama.
Iako je sada njena glavna uloga biti majka, nije zaboravila ni na svoje tajno oružje – ljepotu, pa fotografijama redovno privlači pažnju.
Nedavno se fotografirala za magazin L’Officiel iz Maroka gdje je osvanula na njihovoj naslovnoj strani.
Odradila je i par editoriala pozirajući poput pravog modela, a uglavnom je reklamirala garderobu i određene modne komade.
Neizostavan dodatak ovoj ljepotici je njen blistavi osmijeh kojeg nije skidala s lica, a i kako bi kad danas slavi 38. rođendan.
– Sretan mi rođendan, napisala je Hurem ispod posljednje fotografije.
Iako biti majka dvije djevojčice nije lako, Hurem nimalo nije zapostavila sebe, a mnogo puta je priznala kako joj ta uloga ulijeva snagu za životom i čini je boljom.
Ilma B., foto: Instagram




















