URŠKA dugo nije na sceni ali je živahna na mrežama zanosnim tijelom

Urška Hočevar Čepin poznata slovenska starleta karijeru je započela 2007.  na internet izboru za miss Havaja, gdje je bila druga pratilja. Slikala se za slovenski i srpski Playboy, a poznata je i kao natjecateljica u srpskom Pinkovom reality show “DVOR” gdje je sve redom zavela.

Urška je kraljica Playboya

Pipkala i grlila se sa pjevačem Mitrom Mirićem, poljubila sa pjevačem Ćemom, ušla i u krevet MC Stojana….Najteži dio života bio je kada se razvela i kada ju je muž prevario i ostavio bez ičega. Sa mužem stvorila sina, a to se sve odvijalo 2011.

RelatedPosts

Prošla je sex aferu u kojoj je optužena da je masaže koristila za sex usluge a portal Požar report je objavio i snimke uglednika iz 2008 godine. Navodno je snimku portalu prodala njena prijateljica s kojom se posvađala. Izvjesna Marjeta spominje kako je Čepinova imala oko 200 klijenata, mahom poznatih imena iz slovenskog javnog života, od sportaša i umjetnika do političara i poslovnjaka. Prema aferi u kojoj se nije dokazalo puno toga razvikalo se da je spavala sa premijerima i praktički trač je postao istina.

Urška danas vodi miran diskretan obiteljski život a diskretno kaže da je zaljubljena. “Zaljubljena sam u život, volim sebe i sve svoje najdraže prijatelje, a naravno i svog novog pasića chihuahua ” Taia. “. Sin Val je već odrastao i ponosna je na njega, veliki je zaljubljenik u nogomet i golman je. Nedavno je prekinula šutnju i u Sloveniji progovorila o sex aferi prije sedam godina.

Urška je doživjela medijski linč pa se povukla iz medija

Prije gotovo sedam godina Urška Čepin doživjela je medijski linč kada su se u javnost pojavili vrući snimci optužujući je da nudi erotske usluge za novac. Sada je iznjela u javnost: “Povukla sam se iz medija i radila na sebi. Spremam veliki boom, spremam glazbena iznenađenja.”

Imperij VRELINA, Foto: Privatne

Related Posts

Related Posts