Lopud je dragulj u Elafitskom otočju koji osvaja svojom iznimnom ljepotom i zadivljujućim mirisima bora, sredozemne makije i mediteranskog bilja.
Na brdovitom dijelu ovoga južnodalmatinskog otoka, svega 15-ak minuta ugodne šetnje od gradske luke, smjestila se neodoljiva i šarmantna kuća okružena starim maslinovim stablima. Ovo je idealno mjesto za odmor za dva one koji su u potrazi za malo mira i tišine.
Kamena kuća u potpunosti je obnovljena u tradicionalnom stilu ovoga prostora te ukrašena umjetninama budući da je vlasnik koristi kao svoj ljetni umjetnički studio.
Sadrži dvije spavaće sobe za maksimalni smještaj četiri osoba. Na raspolaganju vam je i prostrani dnevni boravak s kaminom koji je povezan s kuhinjom te kupaonica. S prednje terase, pak, prostire se prekrasan pogled na more.
Kuća se iznajmljuje putem internetske platforme Airbnb po cijeni od oko 3160 kuna na noć.
Andrea Jakovčević, foto: www punkufer,hr




















